E-mail: Şifre :

Hakkımızda...

 

Şirketimiz “Hitaş Mali Ve Hukuki Müşavirlik Limited Şirketi “ unvanı ile 1982 yılında kurulmuş ismini “ Hukuk,İnceleme ,Tasdik,Araştırma Şirketi “ baş harflerinde almıştır.
1989 yılında meslek yasasının çıkmasını takiben yeni bir ana sözleşme ile  “ HİTAŞ Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi” kurulmuş 17.02.1997 tarihinde tescil ve ilan edilmiştir.
Şirketin ortakları İbrahim Kılınç ve Hicabi ÜN daha önceleri Maliye Bakanlığı'nda Vergi Denetmenliği /Vergi Dairesi Müdürlüğü görevinde bulunmuştur.
 
HİTAŞ YMM İstanbul/ Beşiktaş-Balmumcu’ da bulunan  260 M2 lik ofisinde;
2 ortak ve 6 çalışan ile  firmaların  iş ve işlemlerinin yasalara uygunluğunu denetlemek suretiyle Vergi İdaresine raporlamak, özel amaçlı raporlar hazırlamak, Özel olarak “iç  ve dış denetim “leri ile Vergi ,Ticaret , iş ve Sosyal Güvenlik hukuku ve benzeri alanlarda danışmanlıklarını yapmak ,Yatırım projelerini hazırlamak ve  gelecek için öngörülerde bulunmak,Kurumsal yönetim, finans,  muhasebe ve mali işler yönetimi ile  insan kaynakları ve eğitim alanlarında , özel kapsamlı bir hizmet yelpazesi ile hizmet sunmaktadır. Bu yönüyle  “HİTAŞ YMM “  Ülke gerçeklerini çok iyi bilen  mevzuat ve uygulamalar  konusunda birikimleri ile iyi bir konuma sahiptir.
 
Her şeyden önce bir yeminli mali müşavirin bireysel olarak hakim olabileceği iş kapasitesi ile faaliyette bulunmaktadır.
Diğer bir ifade ile SAHADA firmanın yanı başındadır.
 
 
Saygıyla,
 
 
İstanbul :13.12.2010

 

İbrahim KILINÇ
Yeminli Mali Müşavir